Programma

Eindelijk is het weer zover. Het programma voor deze editie is bekend!
Vanaf 7 juni kan je het volledige programma online raadplegen. Download hier alvast de TAZ brochure en de brochure van het Familiepark.
De reguliere verkoop start op 12 juni. Als vriend van TAZ kan je al tickets aankopen vanaf 7 juni om 10u00.

Om tickets te boeken:
Stap 1: log in via Mijn account indien u Vriend van TAZ bent. Indien u geen Vriend van TAZ bent, kunt u vanaf 12 juni tickets boeken.
Stap 2: klik op tickets om uw voorstellingen te boeken, op lidmaatschap om Vriend van TAZ te worden
Stap 3: ga naar winkelmandje om uw bestelling af te ronden.

Je kan het programma online raadplegen op voorstelling, datum, genre en prijs.

En Route. Onderweg naar beter.

Keoma Zec/11.11.11

10-02u
expo
NON-STOP
gratis

Het museum van de eigenzin

10-18u
expo
NON-STOP
€ 9 ADD

Choco of Kaas (6+)

Lap vzw

11:00
familiepark
60'
gratis

De Echteling (3+)

De Van Hut

11-12u30
familiepark
NON-STOP
gratis

PeuterPretParadijs (1+)

FroeFroe

11-12u30
familiepark
NON-STOP
gratis

Jed Martin

11:00
theater
50'
€ 10

Antarctica/Kastaars/No Offence

On The Look Out (kortfilms)

11:00
film
60'
€ 3

Egonomaden

Edoardo Ripani/Lester Arias/Mathilde Strijdonk

11:00
theater
180'
€ 15

Agoranomaden

Jeff Aendenboom/Collectief Elan(d)/Marieke Dermul

11:00
theater
180'
€ 15

BoekenTAZ#3

Arne Sierens/Kris Van Steenberge/Walter Van Steenbrugge/Jos Geysels

11:00
literatuur
90'
€ 12

WILLIPS & APEVELARTOTAL

11:00
expo
NON-STOP
gratis

Op Sleeptouw: Gerda Dendooven

Gerda Dendooven

11:30
literatuur
90'
€ 10

lohaus

11:30
muziek
60'
€ 5

Liedjes met Wortels (5+)

Zonzo Compagnie

12:00
familiepark
45'
2 jetons

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

13:30
familiepark
13'
1 jeton

Movo (5+)

Brown Field Studio

13u30-15u
familiepark
10'
1 jeton

Verloren voorwerp (7+)

De Roovers

13:30
familiepark
50'
3 jetons

De Echteling (3+)

De Van Hut

14-18u
familiepark
NON-STOP
gratis

FroeFroe-ateliers (6+)

FroeFroe

14-17u
familiepark
NON-STOP
2 jetons

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

14:00
familiepark
13'
1 jeton

PeuterPretParadijs (1+)

FroeFroe

14-18u
familiepark
NON-STOP
gratis

Vreemde vogels (6+)

Julie Delrue/Frederika Del Nero

14:00
familiepark
35'
2 jetons

Tussen woord en beeld

Film aan Zee

14:00
film
90'
€ 6

DE WETTEN VAN DE MENSELIJKE STUPIDITEIT

Simone Milsdochter

14:00
theater
60'
€ 14

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

14:30
familiepark
13'
1 jeton

Liedjes met Wortels (5+)

Zonzo Compagnie

14:30
familiepark
45'
2 jetons

Op Sleeptouw: Gerda Dendooven

Gerda Dendooven

14:30
literatuur
90'
€ 10

Choco of Kaas (6+)

Lap vzw

15:00
familiepark
60'
gratis

Agoranomaden

Jeff Aendenboom/Collectief Elan(d)/Marieke Dermul

15:00
theater
180'
€ 15

Egonomaden

Edoardo Ripani/Lester Arias/Mathilde Strijdonk

15:00
theater
180'
€ 15

Ben Kockelkoren en zijn prehistorisch Pompeï

Ben Kockelkoren

15:00
randprogramma
75'
€ 10

Movo (5+)

Brown Field Studio

16-17u30
familiepark
10'
1 jeton

Shoes (3+)

La Tête à l'Envers

16:00
familiepark
45'
2 jetons

Onbenoembaar

Rob Smorenberg/Fabián Santarciel de la Quintana

16:00
theater
60'
€ 9

IN STUKKEN

Ineke Nijssen/Hendrik Van Doorn/TAZ

16:00
theater
60'
€ 12

Overdue

Black Frost

16:00
theater + muziek
80'
€ 12

Amuse Gueule: Souvenir

Sarah D’hondt Quartet

16:00
muziek
60'
€ 12

Don Juan

DESCHONECOMPANIE

16:00
theater + muziek
90'
€ 12

Liedjes met Wortels (5+)

Zonzo Compagnie

17:00
familiepark
45'
2 jetons

Vreemde vogels (6+)

Julie Delrue/Frederika Del Nero

17:00
familiepark
35'
2 jetons

FAUST, een mechanische komedie

Mats Vandroogenbroeck/Timo Sterckx

17:00
theater
75'
€ 9

Op Sleeptouw: Gerda Dendooven

Gerda Dendooven

17:00
literatuur
90'
€ 10

UMM

17:00
muziek
60'
gratis

If walls could talk (5+)

Beeldsmederij DE MAAN

17:30
familiepark
13'
1 jeton

Verloren voorwerp (7+)

De Roovers

18:00
familiepark
50'
3 jetons

Antarctica/Kastaars/No Offence

On The Look Out (kortfilms)

18:00
film
60'
€ 3

Piste

Michiel Deprez

18:00
theater
50'
€ 9

DE WETTEN VAN DE MENSELIJKE STUPIDITEIT

Simone Milsdochter

18:00
theater
60'
€ 14

Place Musette met o.a. Mich Walschaerts

huisorkest o.l.v. Derek

18-23u
muziek
NON-STOP
gratis

Voor we mensen werden

Bart van de Woestijne

19:00
theater
60'
€ 9

Stil(l)

Tim Taveirne/Loes Swaenepoel

19:30
theater
60'
€ 9

Overdue

Black Frost

19:30
theater + muziek
80'
€ 12

The only way is UP

Boris Van Severen/Jonas Vermeulen

20:00
theater + muziek
75'
€ 14

De Mensheid

LOD muziektheater/KVS

20:00
theater + muziek
90'
€ 16

Vanish Beach / TAZ

Hof van Eede

20:30
theater
100'
€ 16

Don Juan

DESCHONECOMPANIE

20:30
theater + muziek
90'
€ 12

Levitations

Hannah De Meyer

21:00
theater
60'
€ 12

De herder en de garagist

Tom Jansen/Kultuurfaktorij Monty

21:00
theater
70'
€ 14

Misschien Marieke

Lieve Blancquaert/Greet Jacobs/TAZ

21:00
theater
60'
€ 12

Zingarate

Compagnie Cecilia

21:00
theater
75'
€ 18

2M3: Jeroen Uyttendaele

21:00
randprogramma
30'
€ 3 ADD

ONS

22:00
muziek
60'
€ 5

We Want More

Tristero/Transquinquennal/ ...

22:00
theater
110'
€ 16

gebergte

Matthias Van de brul

22:00
theater
75'
€ 9

Nog even voor het slapengaan

Warre Borgmans & guests

23:00
randprogramma
60'
€ 8

In Een Discotheek

24:00
muziek
60'
€ 5