Opgelet!
Dit is een voorstelling uit het archief

De vlucht van de wesp (8+)

Salibonani

 

Tot ieders verbazing staat er op een dag een scooter voor de deur, dampend en rokend en oververhit. Het is geen gewone scooter. Nee, het is een Vespa. Het is de Vespa die tien jaar geleden verdween, samen met zijn eigenaar Peter Petrolette, beter bekend als 'Pepe'. De Vespa zit helemaal onder de modderspatten en ziet er moe uit. Waar komt hij zo plots vandaan? En waar is Pepe?

 

Een avontuur met een wel heel bijzondere scooter. Salibonani brengt voorstellingen waarin spel en muziek als vanzelf in elkaar overvloeien. Terwijl de meest verrassende klanken uit de soms meest vreemdsoortige instrumenten weerklinken, raast het verhaal op de dolste noten en de gekste liedjes voort. Soms zacht poëtisch, dan weer ronduit hilarisch.

 

SPEL : Lukas Van Echelpoel

REGIE : Tuur De Weert (zie ook De Pruimelaarstraat, Gek van Liefde)





De vlucht van de wesp @ TAZ





Bookmark and Share









Maa 02-08 810 De vlucht van de wesp (8+) CDO 55' VVK: €6
ADD: €7
Maa 02-08 990 De vlucht van de wesp (8+) CDO 55' VVK: €6
ADD: €7


programmaoverzicht





Reacties

Ik heb gisteren, als leerkracht van gemeentelijke basisschool Wegwijzer, dit toneel gezien. Ik heb er echt van genoten van de eerste tot de laatste minuut!! Ik vond het een fantastisch toneel en de kinderen vonden het schitterend!!!

Geschreven door Wim Rimaux op 04/01 om 09:55 AM


Dit was de mooiste schoolvoorstelling die ik in mijn 35-jarige schoolloopbaan gezien heb !

Geschreven door Alain Gorissen op 03/01 om 06:30 PM





Plaats een reactie

Naam:
E-mail:
 
 
Onthoud mijn gegevens